Hakkımızda

Lkm
Kurs Merkezi

Çeyrek asırlık eğitim tecrübemiz, yüksek motivasyon ve disiplinimizle, Sular Eğitim Kurumları bünyesinde öğrencilerimizi başarıya ulaştırmaya devam ediyoruz.

Sınav hazırlık ve ara sınıf gruplarımız için; akademik olarak disiplinli eğitim programı, birebir özel dersler, standart ders saatlerine ek destek etütleri ve soru çözüm çalışmaları ile, pedagojik olarak da Rehberlik ve Eğitim Koçluğu hizmetlerimiz ile öğrencilerimizin potansiyelini en yükseklere çıkartmak onların başarıya ulaşmasını sağlamak hedefindeyiz.

Alanlarında uzman deneyimli ve özverili öğretmenlerimizle tanışmak, yüksek hizmet kalitesini deneyimlemek adına sizleri de eğitimin taşıyıcı gücü, Lokomotif ailesine bekliyoruz.

Biz Sizi Arayalım

Eğitim sistemimiz, binamız, öğretmenlerimiz ve ya merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. LKM hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnuiyet duyarız.
Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon numaranız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Email Adresiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
Vayısoğlu Reklam Atölyesi
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram