Okul seni korkutmasın!

LKM destek programları ile tam motivasyon seninle.

Ara Sınıf Destek Kursları

Çocuklarımızın parlak bir gelecek için temeller attığı eğitim hayatında, başarıyı gelenekselleştirmek adına, LGS veya YKS’ye hazırlık dönemine gelmeden her sınava hazır yetiştirmek hedefiyle destek kurslarımız disiplin ve özveriyle eğitime devam ediyor.
Milli Eğitim müfredatına paralel oluşturulan programlarla, öğrencilerimizin okul başarısı ve diploma notlarını yüksek tutmalarını sağlıyoruz. Bunun yanında düzenli deneme sınavları ile öğrencimizin eksik noktalarını analiz ederek üzerinde yoğunlaşıyor, ezberci zihniyetin dışında öğrencilerimize neden sonuç ilişkisini aşılayıp kalıcı bilgilerle akademik başarıda sürekliliği sağlıyoruz.

Eğitim hayatlarını ve gelecek hayallerini şekillendirme aşamasında olan öğrencilerimiz için, Rehberlik Ekibimiz ve danışman öğretmenlerimiz sundukları Pedagojik destek, Eğitim Koçluğu ile velilerimizle birlikte hareket ederek çocuklarımızı doğru hedef belirleme, bu hedefe odaklanma ve yüksek motivasyonla doğru çalışmalar yapması için yönlendiriyor.

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın başarısını, ülkemizin başarısı olarak gören Lkm, onların potansiyelini keşfetmesi, geliştirmesi ve doğru hedeflerle iyi bir gelecek elde etmesi için güçlü kadrosu, disiplinli eğitim sistemi ile her zaman yanlarında olmaya devam ediyor!

Biz Sizi Arayalım

Eğitim sistemimiz, binamız, öğretmenlerimiz ve ya merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. LKM hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnuiyet duyarız.
Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon numaranız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Email Adresiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
Vayısoğlu Reklam Atölyesi
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram