YKS hazırlık aşamasında,

birebir ilgi, disiplin ve özveriyle; başarıya imzanı at!

YKS Hazırlık

YKS hazırlık aşamasında; öğrencilerimizi alan ve okul türlerine göre sınıflandırıyor, vakit kayıplarını minimuma indirgeyerek ezberci öğrenim şeklinden ziyade her konunun özünü kavrayıp kalıcı bilgi hedefliyoruz.
Gençlerimizin geleceğini şekillendiren üniversite yolculuğunda ilk aşama olarak, öğrencilerimizin akademik ihtiyaçlarını analiz ediyor, sınav kapsamındaki tüm konuları en baştan işlerken her öğrencimizin farklı eksikleri üzerinde birebir derslerle ayrı ayrı yoğunlaşıyoruz.

TYT ve AYT tarihine kadar haftalık deneme sınavlarıyla, öğrencilerimizin başarı durumları yakından takip ediyor ve velilerimize detaylı bilgilendirme yapıyoruz.
Öğrencilerimizin başarı grafiğinde oluşabilecek herhangi bir düşüşe karşı Rehberlik Ekibimiz ve Danışman Öğretmenlerimiz, her öğrencinin verilerini ayrı ayrı analiz ediyor ve başarı grafiğini her an kontrol altında tutarak eksiklik oluşmadan öğrencimize akademik ve pedagojik noktada tam destek vermeye devam ediyor.

Lkm olarak, alanında yetkin ve deneyimli öğretmen kadromuzla; başarı odaklı eğitim sistemi ve öğrenciye özel doğru öğrenme şeklini önemsiyoruz. Her öğrencimize özel ilgiyle, onları gelecek hedeflerine ulaştırmak, potansiyellerini maksimum seviyelere taşımaya yönelik yöntemler kullanarak yeni başarılara imza atmaya devam ediyoruz.

Biz Sizi Arayalım

Eğitim sistemimiz, binamız, öğretmenlerimiz ve ya merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. LKM hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnuiyet duyarız.
Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon numaranız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Email Adresiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
Vayısoğlu Reklam Atölyesi
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram