Pedagojik Destek

Rehberlik

Lkm rehberlik ekibi, öğrencilerimizin gelişimi ve eğilimlerini dikkate alarak velilerimizle koordineli bir şekilde onları hedeflerine yaklaştırmak için çalışır. Ailevi veya kişisel olarak yaşayacağı olası sorunlara çözüm yolları geliştirir ve öğrencilerimizin akademik başarısını artırmaya yönelik çalışmalar planlar.
Öğrencilerimizin okulda karşılaşacakları sınavlardan önce hazırlığına destek olmak, onların yüksek puan almalarını sağlamak, eksik kaldıkları konuları belirleyip takviye dersleri planlar. Aynı zamanda LGS ve YKS’ye girecek öğrencilerimize sınav rehberliği kapsamında sınav öncesi başarı takibi, sınav sonrası sağlıklı tercih yapabilmesi adına profesyonel destek sağlar.

Eğitim Koçluğu

Öğrencilerimizin aldığı eğitim kadar yaşantılarında sergiledikleri motivasyonun başarıya olan etkisinin bilinciyle, Lkm Rehberlik ekibinin bir parçası olan Psikolojik Danışmanlarımızla birlikte, öğrencilerimizin akademik ve sosyal alanda başarı odaklı hedefleme yapması desteklenir. Okul başarısı, sınav başarısı, kariyer başarısı adına önüne çıkabilecek akademik, psikolojik veya sosyal engellere karşı velilerimizle yakın temas haline öğrencilerimizle birebir ilgi kapsamında çözüm odaklı koçluk faaliyetleri sürdürülür.

Biz Sizi Arayalım

Eğitim sistemimiz, binamız, öğretmenlerimiz ve ya merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. LKM hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnuiyet duyarız.
Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon numaranız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Email Adresiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
Vayısoğlu Reklam Atölyesi
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram