Neden Lkm?

Etütler

Etüt çalışmaları standart derslere ek olarak öğrencilerimizin akademik eksiklerini gidermek amacı veya bilgiyi pekiştirmeye yönelik planlanır. Tüm seviyelerde uygulanan etütler belirli bir plan dahilinde gerçekleştirildiği gibi isteğe bağlı olarak da planlanmaktadır.

Özel Grup Dersleri

Birbirine benzer düzeyde ve mümkünse birbirini önceden tanıyan, uyum içerisinde çalışabilen öğrencileri gruplar haline getirerek standart program dışında tarama testleri ve deneme sınavı verileriyle oluşturulur. Grupların amacı ise, eksikliği belirlenen bağlantılı konuların, birbirini tetikleyen öğrenci uyumluluğu ile ortak verim ve başarıya dönüştürmektir. Öğrencilerin birlikte pozitif bir gelişim kazanması hem sosyal alanda hem de akademik alanda özgüven ve motivasyon artışı hedeflenmektedir.

Bire Bir Dersler

Bire bir ilginin öğrenci gelişimindeki tartışılmaz etkisini kullanarak temel eksiklerinin tamamıyla giderilmesine büyük önem veriyoruz. Öğrencimizin eğitim hayatındaki verimini üst düzeye çıkarmak ve sınav hazırlık sürecinde en ufak bir soru işareti bırakmamayı hedefliyoruz.
Verilen özel derslerde Rehberlik ekibimize ek olarak öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin bireysel çalışma motivasyonunu arttıracak desteklerde bulunarak sınav hazırlık sürecinde veya akademik gelişimde onlara tecrübeleri ile ışık oluyor, başarıya ulaşmalarına katkı sağlıyor.

Soru Çözümleri

Öğrencilerimiz, hazırlanan özel programlar çerçevesinde ders öğretmenleriyle birlikte bol bol soru çözerek pratik ve zaman kazanacakları soru çözüm saatleri oluşturuyoruz.

Bunun yanında öğrencilerimiz, bire bir veya grup haline çözemedikleri soruları öğretmenleriyle paylaşarak veya öğretmenlerimizin gözlemlediği soru çözüm eksiklerini pratik yaparak giderip sınavlarda hata riskini sıfıra yakın bir seviyeye indirgiyoruz

Biz Sizi Arayalım

Eğitim sistemimiz, binamız, öğretmenlerimiz ve ya merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. LKM hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnuiyet duyarız.
Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon numaranız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Email Adresiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
Vayısoğlu Reklam Atölyesi
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram