LGS hazırlık sürecinde,

LKM ile potansiyelini keşfet!

LGS Hazırlık

LGS hazırlık aşamasında, hafta içi ve hafta sonu programlarıyla öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun, sınıf etütleri, ek ders çalışmaları ve birebir etüt uygulamalarıyla başarı odaklı aktif bir eğitim alırlar.
Detaylı Bilgi

YKS hazırlık aşamasında,

birebir ilgi, disiplin ve özveriyle; başarıya imzanı at!

YKS Hazırlık

YKS hazırlık aşamasında; öğrencilerimizi alan ve okul türlerine göre sınıflandırıyor, vakit kayıplarını minimuma indirgeyerek ezberci öğrenim şeklinden ziyade her konunun özünü kavrayıp kalıcı bilgi hedefliyoruz.
detaylı bilgi

Okul seni korkutmasın!

LKM destek programları ile tam motivasyon seninle.

Ara Sınıf Destek Kursları

Çocuklarımızın parlak bir gelecek için temeller attığı eğitim hayatında, başarıyı gelenekselleştirmek adına, LGS veya YKS’ye hazırlık dönemine gelmeden her sınava hazır yetiştirmek hedefiyle destek kurslarımız disiplin ve özveriyle eğitime devam ediyor.
DETAYLI BİLGİ

Biz Sizi Arayalım

Eğitim sistemimiz, binamız, öğretmenlerimiz ve ya merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. LKM hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnuiyet duyarız.
Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon numaranız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Email Adresiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
Vayısoğlu Reklam Atölyesi
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram