LGS hazırlık sürecinde,

LKM ile potansiyelini keşfet!

LGS Hazırlık

LGS hazırlık aşamasında, hafta içi ve hafta sonu programlarıyla öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun, sınıf etütleri, ek ders çalışmaları ve birebir etüt uygulamalarıyla başarı odaklı aktif bir eğitim alırlar.
Rehberlik ekibimiz tarafından hazırlanan çalışma programları çerçevesinde, her bir öğrencimiz eğitimine yüksek başarı hedefiyle disiplinli bir şekilde devam eder.

Çalışma programlarının takibi rehberlik ekibimiz ve danışman sınıf öğretmenlerimiz tarafından titizlikle kontrol altında tutulur ve başarının temelinde; öğretmenlerimizin özverisi kadar, ebeveynlerin de bilinçli ve düzenli takibi olduğu göz ardı edilmeyerek velilerimiz ile sürekli temas halinde çalışma programları değerlendirilir.

LGS gruplarında, her hafta tekrarlanan deneme sınavlarıyla, öğrencilerin gelişim ve başarı durumları sürekli değerlendirilir. Sınav sonuçları ile öğrencilerimizin eksiklikleri en hızlı şekilde tespit edilir ve uygulanan bire bir özel ders, grup dersleri veya sınıf çalışmaları ile her öğrencimizin eksiksiz bir şekilde, her an sınava hazır olacak başarı odaklı bir eğitim hedeflenir.

LGS grubu öğrencileri yaşları itibariyle ruhsal ergenlik dönemi başlangıcında olduğundan dolayı eğitimin verimini yükseltmek adına, Eğitim koçluğu ve Rehberlik saatleri ile Pedagojik destek sürekliliği uygulanarak her öğrencimizin özgüven, motivasyon ve konsantrasyonunu maksimum seviyede tutmak hedeflenir.

Kısacası Lkm’de eğitim; sıvan odaklı olmaktan ziyade, tam donanımlı yapısı, bilgi ve liderlik vasfı yüksek kadromuzla öğrencilerimizin potansiyelini en yüksek seviyelere getirerek başarının sürekliliği temellerine dayanmaktadır. Başarıyı bir rutin olarak benimseyen her öğrencimizin sınav veya hayat korkusu yaşamayacağını biliyor, her engeli başarıyla aştığını görüyoruz ve görmeye devam edeceğiz!

Biz Sizi Arayalım

Eğitim sistemimiz, binamız, öğretmenlerimiz ve ya merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. LKM hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnuiyet duyarız.
Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon numaranız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Email Adresiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
Vayısoğlu Reklam Atölyesi
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram